На іспитах у майбутніх екологів

Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів має добре налагоджену тісну взаємодію із профільними навчальними закладами регіону. І не лише в рамках еколого-просвітницької роботи з юним поколінням, а й з позицій залучення молоді до реалізації себе у водогосподарській галузі.

Робота у складі Державної кваліфікаційної комісії із захисту дипломних робіт дає чудову можливість оцінити знання випускників та зупинити погляд на найбільш здібних та фахово орієнтованих.

Наприкінці червня в Слов’янському фаховому коледжі індустрії та фармації проводилась державна атестація зі спеціальності «Екологія». У складі Державної кваліфікаційної комісії в онлайн-режимі працювала провідний хімік спектрометричних та специфічних досліджень лабораторії моніторингу вод Східного регіону Анна Баранова.

Із 26-ти випускників коледжу зі спеціальності «Екологія» 15 обрали темою своєї дипломної роботи розгляд екологічних проблем річок басейну Сіверського Дінця, за матеріалами технологічної та переддипломної практик в лабораторії моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького БУВР. Ще двоє присвятили свої дослідження річкам інших басейнів України, і четверо працювали над екологічними проблемами водопостачання та водовідведення міст Слов’янськ, Краматорськ, Харків та Київ.

Основна частина студентів під час захисту дипломних робіт показала добрий рівень підготовки молодших спеціалістів з даної спеціальності, що відповідає кваліфікації «технік-еколог». Три студентки за висновками Державної кваліфікаційної комісії мають отримати дипломи з відзнаками.

Фахівчиня лабораторії моніторингу вод Східного регіону (колишня випускниця цього ж навчального закладу) відзначила ґрунтовність підготовки студентів та висловила сподівання на те, що після навчання молодь також скористується можливістю реалізувати свої кращі професійні та особисті якості у водній сфері.

Поділитися:
Якісний стан водних об’єктів суббасейну Сіверського Дінця у січні 2024 року
20.02.2024 17:23
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району…
Наслідки військової агресії рф на Харківщині на контролі
16.02.2024 19:16
Внаслідок військової агресії рф вечері 9 лютого на Харківщині відбулось потрапляння нафтопродуктів у річку Немишля і далі за течією в річку Лопань, ліву притоку річки Уди, про що 11 лютого повідомили…
Публічний звіт про результати діяльності Держводагентства за 2023 рік
15.02.2024 18:17
15 лютого в пресцентрі Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулась пресконференція Голови Держводагентства Михайла Янчука. Новий очільник водогосподарської галузі…