8 червня в онлайн-форматі відбулось чергове засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення і водогосподарських систем у суббасейні Сіверського Дінця району річкового басейну Дон (крім тимчасово окупованої території)* на період літньо-осінньої межені 2023 року з урахуванням умов воєнного стану.
До участі в засіданні у форматі відеоконференції буди запрошені члени Міжвідомчої комісії: представники органів державної влади, водопостачальних організацій та основних водокористувачів, учасників водогосподарського комплексу суббасейну Сіверського Дінця.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1141x720/inline-images/2023-06-08%20%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B6%20%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D1%87%D0%B0_1.png?itok=fpil7Yjt)
Учасники засідання розглянули питання роботи водогосподарського комплексу у суббасейні Сіверського Дінця протягом весняного періоду в умовах воєнного стану та створення умов для забезпечення водними ресурсами водокористувачів Харківської, Донецької і Луганської областей у меженний період.
Серед інших питань порядку денного було озвучено поточні й очікувані характеристики гідрометеорологічної і водогосподарської обстановки на період літньо-осінньої межені 2023 року, а також інформацію про стан масивів поверхневих вод суббасейну Сіверського Дінця за результатами операційного, діагностичного та дослідницького моніторингу.
З урахуванням пропозицій учасників водогосподарського комплексу, Міжвідомчою комісією було узгоджено оптимальні режими роботи водосховищ і водогосподарських систем у суббасейні Сіверського Дінця на період літньо-осінньої межені 2023 року для забезпечення потреб водокористувачів Харківської, Донецької і Луганської областей з урахуванням умов воєнного стану.
Примітка: *Тимчасово окупована територія — територія, непідконтрольна органам влади України до 24 лютого 2022 року.