Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець представив нове керівництво Держводагентства

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець представив колективу Держводагентства новий керівний склад відомства, повідомляє вебсайт Державного агентства водних ресурсів України.

Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України, Головою Державного агентства водних ресурсів України призначено Олексія Кузьменкова, першим заступником ГоловиНаталію Латиш, заступником ГоловиІгоря Гопчака.

«Війна внесла свої корективи у роботу водного господарства. Сьогодні перед вами стоїть чимало завдань та викликів, про які до 24 лютого ви навіть не могли й подумати. Попри це, я впевнений – нове керівництво разом з командою водників гідно усе подолає та виконає усі поставлені Президентом та Прем’єр-міністром перед Міндовкіллям та Держводагентством завдання», - наголосив Міністр Руслан Стрілець.

Оновлену команду привітав також Голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко. Він зазначив, що такі призначення у час війни – це велика пошана й довіра, та висловив надію на ефективну співпрацю для розвитку водної галузі України.

Голова Держводагентства Олексій Кузьменков зауважив, що Агентство починає новий етап своєї діяльності у доволі непростий час.

«Сьогодні перед галуззю стоять вкрай важливі завдання. Я вдячний за надану довіру. Ми з командою розуміємо цю важливу роль та відчуваємо ступінь покладеної на нас відповідальності й разом спрямуємо свої зусилля на досягнення поставлених цілей», – підсумував Голова Держводагентства.

Поділитися:
Практичний тренінг з питань підготовки проєкту ПУРБ Дніпра
01.12.2022 13:34
29 листопада фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергій Трофанчук і Наталія Білоцерківська в режимі оффлайн у м.Києві взяли участь у практичному тренінгу з питань…
Аналітичний огляд якісного стану поверхневих водних об’єктів району басейну річки Дон у жовтні 2022 року
30.11.2022 15:26
Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів, попри активні бойові дії в регіоні, продовжує здійснення державного моніторингу поверхневих вод в суббасейні р. Сіверський Донець у тих…
Війна за воду. Як врятувати українські водойми від наслідків бойових дій?
29.11.2022 16:14
Сьогодні, 29 листопада, начальник Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергій Трофанчук долучився до онлайн-дискусії на тему: «Війна за воду. Як врятувати українські водойми…