Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець представив нове керівництво Держводагентства

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець представив колективу Держводагентства новий керівний склад відомства, повідомляє вебсайт Державного агентства водних ресурсів України.

Відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України, Головою Державного агентства водних ресурсів України призначено Олексія Кузьменкова, першим заступником ГоловиНаталію Латиш, заступником ГоловиІгоря Гопчака.

«Війна внесла свої корективи у роботу водного господарства. Сьогодні перед вами стоїть чимало завдань та викликів, про які до 24 лютого ви навіть не могли й подумати. Попри це, я впевнений – нове керівництво разом з командою водників гідно усе подолає та виконає усі поставлені Президентом та Прем’єр-міністром перед Міндовкіллям та Держводагентством завдання», - наголосив Міністр Руслан Стрілець.

Оновлену команду привітав також Голова Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко. Він зазначив, що такі призначення у час війни – це велика пошана й довіра, та висловив надію на ефективну співпрацю для розвитку водної галузі України.

Голова Держводагентства Олексій Кузьменков зауважив, що Агентство починає новий етап своєї діяльності у доволі непростий час.

«Сьогодні перед галуззю стоять вкрай важливі завдання. Я вдячний за надану довіру. Ми з командою розуміємо цю важливу роль та відчуваємо ступінь покладеної на нас відповідальності й разом спрямуємо свої зусилля на досягнення поставлених цілей», – підсумував Голова Держводагентства.

Поділитися:
Впровадження найкращих доступних технологій та методів управління: перспективи для України та досвід Європи і світу
28.09.2023 12:34
27 вересня начальник та фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів долучилися до участі в онлайн-зустрічі з міжнародними експертами, представниками громадськості та…
Якісний стан водних об’єктів суббасейну Сіверського Дінця у серпні 2023 року
23.09.2023 09:38
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району…
Сформовано новий персональний склад басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону на наступні п’ять років
22.09.2023 15:01
21 вересня, у святковий День Сіверського Дінця, у форматі відеоконференції відбулись установчі збори заінтересованих сторін з питань формування нового складу басейнової ради Сіверського Дінця та…