Лабораторія моніторингу вод Східного регіону: підготовка до акредитації триває

"

З 8 по 10 червня в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів проходить триденний семінар-практикум для фахівців лабораторії моніторингу вод Східного регіону в рамках курсу «Основні вимоги до впровадження системи керування лабораторій відповідно до вимог ДСТУ ISO 17025:2019».

Семінар організований Центром підвищення кваліфікації працівників водного господарства, що перебуває у сфері управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Генеральний секретар ОБСЄ Хельга Марія Шмід відвідала Лабораторію моніторингу вод Східного регіону

До Сіверсько-Донецького БУВР завітали заступник директора Центру Ольга Лисюк та провідний викладач Ольга Сухачова, аби наочно побачити оновлену лабораторію моніторингу вод Східного регіону та особисто поділитись практичним досвідом з її колективом.

Перший день семінару був присвячений законодавчим та нормативно-правовим питанням, а також Порядку проведення моніторингу масивів поверхневих вод та оцінці їх стану. Його слухачами стали фахівці басейнового управління, дотичні до виконання моніторингу поверхневих вод та аналізу його результатів.

Теми наступних двох днів стосуватимуться підготовки до акредитації та аудиту в лабораторіях згідно з вимогами ДСТУ ISO/IEC 17025:2019, організації внутрішньо-лабораторного контролю якості вимірювань, валідації методів та роботі з документацією.

Лабораторія моніторингу вод Східного регіону

ЕКОпросвіта заради сталого розвитку: розпочато цикл навчальних семінарів
21.10.2021 15:47
20 жовтня у м.Слов’янськ в конференц-залі Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів відбувся перший із циклу навчальних семінарів для освітян, працівників комунальних підприємств,…
Європейський моніторинг вод в Україні: важливі зміни
19.10.2021 12:01
Про європейський моніторинг вод в Україні йшлося в ході панельної дискусії в рамках ХІХ Міжнародної спеціалізованої виставки «Aqua Ukraine 2021», яка відкрилась сьогодні у Києві. Експерти з цього…
Презентуємо лабораторію моніторингу вод Східного регіону на Міжнародній виставці «AQUA UKRAINE 2021»
19.10.2021 11:30
Сьогодні, 19 жовтня, на території Міжнародного виставкового центру в Києві відкрилась ХІХ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE 2021». Захід має сертифікат Всесвітньої…