ХХ Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE – 2023»

Головна виставкова подія водної сфери України – ХХ ювілейний Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE» – цього року проходитиме з 17 по 19 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі (м.Київ). Захід проводиться за розпорядженням Кабінету Міністрів України та має сертифікат Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI, що є свідченням найвищого визнання серед міжнародних виставок.

Державне агентство водних ресурсів України традиційно є учасником виставки і заходів ділової програми, під час яких висвітлюються основні напрямки діяльності відомства та водогосподарських організацій. Як повідомляється на вебсайті відомства, наразі проходить організаційний процес підготовки виставкового павільйону Держводагентства, тематика якого буде присвячена управлінню водними ресурсами в умовах війни.

Нагадаємо, що восени 2021 року до участі у престижному заході в рамках виставкової експозиції Держводагентства долучилось і Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів, презентуючи відвідувачам виставки функціональні можливості оновленої лабораторії моніторингу вод Східного регіону та ознайомити із результатами виконання державного моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району басейну річки Дон.

Презентуємо лабораторію моніторингу вод Східного регіону на Міжнародній виставці «AQUA UKRAINE - 2021»

Довідково: «AQUA UKRAINE» – це схвалений UFI щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться за розпорядженням Кабінету Міністрів України з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.

Протягом 19‑ти років «AQUA UKRAINE» залишається визнаним лідером серед заходів, присвячених питанням забезпечення водними ресурсами, очистки промислових стоків, впровадження найкращих світових стандартів, передових досягнень і технологій водопостачання та водовідведення, запобігання забрудненню водних ресурсів, застосування екологічно чистих технологій водозбереження.

Поділитися:
Голова Держводагентства обстежив водогосподарські об’єкти Сіверсько-Донецького БУВР
22.05.2024 19:01
В межах робочої поїздки на Донеччину Голова Держводагентства Михайло Янчук здійснив обстеження водогосподарських об’єктів Сіверсько-Донецького БУВР на деокупованій території, що постраждали від…
Голова Державодагентства з робочим візитом побував на Донеччині
21.05.2024 18:32
21 травня Голова Держводагентства Михайло Янчук з робочою поїздкою відвідав Донеччину. У межах відрядження відбулася робоча зустріч з головою Донецької облдержадміністрації, начальником обласної…
Якісний стан водних об’єктів суббасейну Сіверського Дінця у квітні 2024 року
20.05.2024 17:07
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району…