«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

Третьої суботи вересня світова спільнота відзначає Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» та Міжнародний день чистих берегів. Разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні світу до акції чистоти щороку долучається і Україна.

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання природних ресурсів.

16 вересня 2023 року під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах країни з дотриманням обмежень воєнного часу відбулись ЕКОтолоки, покликані об’єднати зусилля українців заради екологічного майбутнього. Враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, долучитись до прибирання можна було протягом місяця напередодні цієї дати.

З нагоди Міжнародного дня чистих берегів до акції чистоти долучився і колектив Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.

За доброю традицією, в Слов’янську наводили лад на березі Казенного Торця в зоні відпочинку «Староріччя», якою колектив водників опікується вже майже 20 років. Навіть у ці важкі для прифронтового міста часи «Староріччя» користується популярністю, тож, як завжди, прибрали з урн сміття, залишене відпочивальниками, та скосили сухостій і бур’яни, аби відпочинок городян на березі річки став більш комфортним.

А наші співробітники, які поки що залишаються в евакуації, охоче долучились до ЕКОтолок в місцях свого перебування у різних куточках України разом з місцевими мешканцями та іншими вимушеними переселенцями із постраждалих регіонів. І не лише особисто, а й цілими родинами, подаючи добрий приклад юному поколінню, як саме любов до рідної країни має втілюватися в любов до її природи, турботу про чисте довкілля і дбайливе ставлення до її природних багатств.

Поділитися:
Онлайн-семінар: Кількісне планування управління водними ресурсами в східних країнах-партнерах
08.07.2024 19:09
8 липня начальник та фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів узяли участь в онлайн-семінарі на тему кількісного планування управління водними ресурсами у східних країнах…
Продовжуємо допомагати силам оборони Донеччини
05.07.2024 15:32
Напередодні десятої річниці звільнення Слов’янська і Краматорська від проросійських терористів силам оборони Донеччини передано чергову партію «їжаків». Спеціальні шипи з арматури і металу,…
Відзначаємо десяту річницю звільнення Слов’янська від проросійських терористів
05.07.2024 14:13
5 липня 2024 року виповнилось 10 років з того пам’ятного дня, коли жовто-блакитний національний прапор знов замайорів над Слов’янськом. Після понад двомісячної окупації російськими найманцями і…