«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

Третьої суботи вересня світова спільнота відзначає Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» та Міжнародний день чистих берегів. Разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні світу до акції чистоти щороку долучається і Україна.

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання природних ресурсів.

16 вересня 2023 року під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах країни з дотриманням обмежень воєнного часу відбулись ЕКОтолоки, покликані об’єднати зусилля українців заради екологічного майбутнього. Враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, долучитись до прибирання можна було протягом місяця напередодні цієї дати.

З нагоди Міжнародного дня чистих берегів до акції чистоти долучився і колектив Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів.

За доброю традицією, в Слов’янську наводили лад на березі Казенного Торця в зоні відпочинку «Староріччя», якою колектив водників опікується вже майже 20 років. Навіть у ці важкі для прифронтового міста часи «Староріччя» користується популярністю, тож, як завжди, прибрали з урн сміття, залишене відпочивальниками, та скосили сухостій і бур’яни, аби відпочинок городян на березі річки став більш комфортним.

А наші співробітники, які поки що залишаються в евакуації, охоче долучились до ЕКОтолок в місцях свого перебування у різних куточках України разом з місцевими мешканцями та іншими вимушеними переселенцями із постраждалих регіонів. І не лише особисто, а й цілими родинами, подаючи добрий приклад юному поколінню, як саме любов до рідної країни має втілюватися в любов до її природи, турботу про чисте довкілля і дбайливе ставлення до її природних багатств.

Поділитися:
15 грудня – онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону
04.12.2023 17:09
15 грудня 2023 року відбудеться чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону, яке проводитиметься у форматі відеоконференції в режимі онлайн. Під час засідання планується…
Міжнародний семінар «Адаптація природних парків України в умовах військових дій»
01.12.2023 18:02
1 грудня начальник та фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів долучились до участі в режимі онлайн у Міжнародному семінарі на тему: «Адаптація природних парків України в…
«Е-моніторинг»: цифровізація у дії
30.11.2023 17:21
29 листопада начальник та фахівці лабораторії моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького БУВР узяли участь в онлайн-зустрічі, організованій Держводагентством з питань розроблення та…