![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/news_images/2020-03-23_1.jpg?itok=uu8MUq7J)
Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів продовжує виконувати покладені державою завдання з питань управління, використання та відтворення поверхневих вод в межах зони діяльності з дотриманням усіх рекомендованих Урядом у зв’язку з карантином заходів.
Для протидії поширенню коронавірусу максимально обмежено пересування між населеними пунктами, запроваджено перехід на дистанційний режим роботи, засідання переведені у формат відео-конференцій. Задля мінімізації ризиків в адміністративних будівлях здійснюються всі необхідні санітарно-гігієнічні заходи.
Скасовано проведення особистого прийому громадян, звернення приймаються з 8:00 до 17:00 (понеділок-п’ятниця) за тел./факс (06262) 2-78-94 та електронною поштою: sd@sdbuvr.gov.ua.
До завершення карантину перенесено усі раніше заплановані масові заходи, зокрема, присвячені Всесвітньому дню води зустрічі у форматі круглого столу, ЕКО-толоки і т.ін., передбачено пізніший термін прийому творчих робіт на щорічний конкурс «Сіверський Донець – очима молоді».
Однак на виконанні основних завдань, передбачених Положенням про Сіверсько-Донецьке БУВР та визначених пріоритетами Держводагентства, карантин не позначився.
З урахуванням низької водності у водних об’єктах зони діяльності управління триває розробка режимів роботи водосховищ комплексного призначення водогосподарських систем та каналів і контроль за їх дотриманням.
Продовжується виконання державного моніторингу поверхневих вод в суббасейні Сіверського Дінця, басейнах річок Приазов’я та Нижнього Дніпра за встановленим переліком забруднюючих речовин.
![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/1020x180/inline-images/2020-03-23_2.jpg?itok=8ZcRhvki)
Завершується підготовка до поливного сезону 2020, зокрема ремонти гідротехнічного та електромеханічного устаткування насосних станцій державних зрошувальних систем. Днями розпочнеться наповнення магістральних трубопроводів для подачі води на полив у відповідності з договорними зобов’язаннями з метою забезпечення продовольчої безпеки в регіоні.
Коронавірус вносить свої корективи, але фахівці водної сфери гнучко реагують на зміни, продовжуючи сумлінно виконувати свої обов’язки перед державою і людьми.