![](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/1200x1200m/public/news_images/2020-04-28_7.jpg?itok=6_WPbu_h)
Протягом кількох років Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів тримається в лідерах міського огляду-конкурсу з охорони праці, заслуговуючи першість в оглядовій групі «Невиробнича сфера».
До Всесвітнього дня охорони праці понад сто підприємств, установ та організацій Слов’янська щороку демонструють свою систему охорони праці, створення безпечних і здорових умов для працівників.
Оглядова комісія незмінно відзначає високі показники і належний рівень стану охорони праці в басейновому управлінні та вже четвертий рік поспіль присуджує нам І місце! Адже одним із пріоритетів водної сфери є захист та збереження життя і здоров’я наших працівників.