Громадська рада при Держводагентстві провела своє чергове засідання

У четвер, 29 липня, відбулося чергове засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України.

Насамперед із вступним словом виступив в.о. Голови Держводагентства Олексій Кузьменков. Він зазначив, що Валентин Шліхта очолював процеси із проведення системної реформи Держводагентства і завжди намагався збільшити роль громадськості у реалізації водної політики. Проте, на жаль, життя внесло свої корективи і сьогодні ми вчимося жити в нових реаліях , повідомляє сайт Державного агентства водних ресурсів України.

«Ми налаштовані на плідну роботу та напрацьовуємо спільне бачення розвитку галузі з урахуванням необхідності проведення структурної реформи, яка пов’язана із відокремленням функцій управління водогосподарською інфраструктурою від функцій управління водними ресурсами. Але надзвичайно важливо, щоб це відбувалося за участю усіх заінтересованих сторін», ­– зазначив Олексій Кузьменков.

Актуально про «цвітіння» водойм розповіла Марія Шпанчик, начальниця відділу моніторингу поверхневих вод та меліорованих земель

Другим питанням порядку денного засідання громадської ради було обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України» «Про затвердження Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року».

Учасники заслухали доповідь головного спеціаліста відділу забезпечення водними ресурсами Оксани Метлашевської та внесли свої зауваження й пропозиції щодо зазначеного проєкту документа. Зокрема, йшлося про терміни пролонгації програми, обсяги фінансування тощо.

Наостанок Ігор Брагінець звернув увагу присутніх на те, що каденція чинної громадської ради завершується 24 жовтня 2021 р. «Ці два роки нам довелося працювати у непростих умовах через виклики пандемії та інші непередбачувані життєві ситуації», – зазначив голова громадської ради.

І.Брагінець наголосив на необхідності, відповідно до положення про громадську раду, створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Держводагентстві.

Всесвітній день річок – свято для всіх і для кожного!
27.09.2021 11:49
Щорічно в останню неділю вересня відзначають Всесвітній день річок, покликаний привернути увагу суспільства до проблем водних артерій планети. Вперше соціальні активності до цього…
У Приазов'ї перерахують річки, ставки і водосховища
24.09.2021 13:44
У басейні річок Приазов'я проводиться інвентаризація водних об'єктів. Згідно з постановою Кабінету Міністрів, такі заходи проходять по всій країні. Як повідомила 0629 начальник відділу…
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону очима ЕКОактивної молоді
22.09.2021 15:17
З нагоди Всесвітнього дня моніторингу води (18 вересня) та 15-річчя Дня Сіверського Дінця (21 вересня) свої можливості презентувала лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверського-Донецького…