Готуємося до декларування доходів відповідально: водники проходять навчання

Сьогодні, 27 січня, фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів взяли участь у навчанні для фахівців підвідомчих організацій Міндовкілля на тему «Кампанія декларування-2022: основні новини, роз’яснення, рекомендації». Навчання проходило в режимі відеоконференції на платформі ZOOM.

Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства організував тренінг спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції з метою надання теоретично-практичної допомоги при заповненні декларації особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Навчання фахівців водогосподарських організацій з курсу «Плани управління річковим басейном»

Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Центр підвищення кваліфікації працівників водного господарства, кожна людина, яка зустрічається з необхідністю заповнювати декларацію, хоча б раз, але ловить себе на думці про те, чи вірно заповнені ті чи інші розділи, чи все враховано тощо.

Кваліфіковані спеціалісти та юристи, які досконало вивчають ці тематики, підготували обґрунтовані роз'яснення та відповіли під час сьогоднішнього навчання на цілий ряд важливих запитань, які хвилюють наших колег.

Зокрема, наприклад, ось перелік невеликої частини актуальних запитань, які було розглянуто:

☑Які категорії посад працівників державних підприємств зобов’язані подавати декларації;

☑Чи можна зазначити відомості про рахунки, відкриті в одній банковій установі, як один об’єкт;

☑Чи необхідно зазначати в декларації відомості про поточний рахунок, відкритий для зарахування допомоги в рамках Програми «єПідтримка»;

☑Чи є доходом соціальні виплати, субсидії;

☑Чи є доходом витрати на відрядження, що оплачуються роботодавцем;

☑У якому випадку не декларуються видатки та правочини суб’єкта декларування;

☑Чи потрібно декларувати рахунки у банківських або інших фінансових установах, на яких немає коштів;

☑Як дізнатися назву вашої територіальної громади для заповнення адресних блоків;

☑Чи потрібно декларувати аліменти;

☑Як заповнювати змінені чи нові блоки, що з’явилися у формі (з 1 грудня запрацювала нова форма декларації). Наприклад, як правильно заповнити блок «Для ідентифікації за межами України», де потрібно буде декларувати документи для посвідчення особи за кордоном.

Нагадаємо, щорічно з 1 січня розпочинається кампанія декларування доходів за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції. Подати декларацію слід до 1 квітня.

Поділитися:
15 грудня – онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону
05.12.2022 20:47
15 грудня відбудеться чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону. Під час засідання в режимі онлайн планується розглянути питання щодо актуалізації складу басейнової ради…
5 грудня – Всесвітній день ґрунтів
05.12.2022 20:15
Щороку 5 грудня за підтримки продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) відзначається Всесвітній день ґрунтів (World Soil Day). Вперше з ініціативою встановлення Всесвітнього дня…
Практичний тренінг з питань підготовки проєкту ПУРБ Дніпра
01.12.2022 13:34
29 листопада фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергій Трофанчук і Наталія Білоцерківська в режимі оффлайн у м.Києві взяли участь у практичному тренінгу з питань…