Голова Державодагентства з робочим візитом побував на Донеччині

21 травня Голова Держводагентства Михайло Янчук з робочою поїздкою відвідав Донеччину.

У межах відрядження відбулася робоча зустріч з головою Донецької облдержадміністрації, начальником обласної військової адміністрації Вадимом Філашкіним. Під час зустрічі обговорили питання дефіциту водних ресурсів, у тому числі через негативні наслідки військових дій, та комплексного розв’язання проблем водозабезпечення територій, які зазнали впливу військових дій.

У межах робочої поїздки Михайло Янчук відвідав лабораторію моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, яка повністю відновила свою діяльність після тимчасової релокації у 2022 році. Поточного року виконання державного моніторингу поверхневих вод забезпечується у повному обсязі відповідно до затвердженої Програми та з урахуванням оперативної військової ситуації.

Також Голова Держводагентства провів обстеження постраждалих від збройної агресії рф водогосподарських об’єктів басейнового управління на деокупованій території.

На завершення візиту очільник відомства зустрівся з колективом Сіверсько-Донецького БУВР і провів робочу нараду з керівництвом управління.

Основна увага приділялась проблематиці управління водними ресурсами та водогосподарським комплексом в умовах воєнного стану, здійсненню державного моніторингу поверхневих вод та акредитації лабораторії моніторингу вод Східного регіону, негативним наслідкам військових дій для водних ресурсів та шляхам їх подолання, залученню міжнародних донорів для відновлення водогосподарських об’єктів, постраждалих від збройної агресії рф, іншим аспектам діяльності басейнового управління з урахуванням умов воєнного стану.

Поділитися:
Аналіз досягнень та проблем водного сектору в Україні за підтримки ЄС
19.06.2024 19:49
У Києві завершився перший етап дводенного засідання Міжвідомчого керівного комітету Національного політичного діалогу з інтегрованого управління водними ресурсами в Україні, до участі в якому в…
27 червня – онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону
14.06.2024 20:48
27 червня 2024 року об 11-00 у форматі відео-конференції відбудеться чергове онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону щодо схвалення проєкту Плану управління річковим…
Фахівці Сіверсько-Донецького БУВР отримали Подяки Прем’єр-міністра України
14.06.2024 20:16
Подяки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля отримали сьогодні три фахівчині Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів. За дорученням Голови Державного агентства водних ресурсів…