Футболки з Водяним Драконом – для ЕКОсвідомих дітей Слов’янська

25 березня в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось урочисте нагородження фіналістів мінімарафону «Водяний Дракон».

Мінімарафон «Водяний Дракон» був організований Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством водних ресурсів України, Всесвітнім фондом природи (WWF Ukraine) та проєктом EU4Environment – Water and Data.

Впродовж 8 днів понад 80 дітей і підлітків з усієї України виконували творчі завдання від казкових драконів, докладаючи максимум фантазії. І разом з тим вчилися і демонстрували навички власних ЕКОзвичок, які щодня допомагають економити воду і берегти водні ресурси. А ще розмірковували над тим, як згубно війна впливає на українські водойми і як можна допомогти нашим воїнам, аби наблизити перемогу і відновити мир.

Як це було - дивіться у відео:

Усі розумні, креативні й патріотичні – ті, хто успішно завершив цей мінімарафон обізнаності про воду та ЕКОповедінки з нею, – заслужено чекали на подарунки. Адже власним прикладом показали, що вміють цінувати найпрекрасніший дар нашої планети – воду, знають, як з нею поводитись, як рятувати її та знайти у ній порятунок.

Тож з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів начальник Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук урочисто вручив фіналістам зі Слов’янська заслужені нагороди.

Дипломи Водяного Дракона і футболки з його зображенням сьогодні отримали Катерина Білозор і Софія та Денис Угнівенки. А ще – солодкі подарунки від благодійників разом з іншими юними друзями Сіверського Дінця, які були запрошені на нагородження.

За задумом організаторів, Водяний Дракон відправився до кожного з фіналістів, аби слугувати важливим нагадуванням про отримані знання і необхідність поширювати їх далі, щоб доля українських водойм була у надійних руках.

Поділитися:
Якісний стан водних об’єктів суббасейну Сіверського Дінця у березні 2024 року
23.04.2024 16:47
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району…
Дню екологічних знань і Дню довкілля присвячено
19.04.2024 16:11
Фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів долучились до участі у заходах, присвячених Дню екологічних знань 15 квітня (International Environmental Awareness Day), що…
Проведення публічного громадського обговорення проєкту Плану управління річковим басейном Дону (2025-2030)
19.04.2024 10:31
30 квітня 2024 року відбудеться захід з публічного обговорення проєкту Плану управління річковим басейном Дону (суббасейни Сіверського Дінця та Нижнього Дону). Захід відбудеться у форматі…