Футболки з Водяним Драконом – для ЕКОсвідомих дітей Слов’янська

25 березня в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось урочисте нагородження фіналістів мінімарафону «Водяний Дракон».

Мінімарафон «Водяний Дракон» був організований Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством водних ресурсів України, Всесвітнім фондом природи (WWF Ukraine) та проєктом EU4Environment – Water and Data.

Впродовж 8 днів понад 80 дітей і підлітків з усієї України виконували творчі завдання від казкових драконів, докладаючи максимум фантазії. І разом з тим вчилися і демонстрували навички власних ЕКОзвичок, які щодня допомагають економити воду і берегти водні ресурси. А ще розмірковували над тим, як згубно війна впливає на українські водойми і як можна допомогти нашим воїнам, аби наблизити перемогу і відновити мир.

Як це було - дивіться у відео:

Усі розумні, креативні й патріотичні – ті, хто успішно завершив цей мінімарафон обізнаності про воду та ЕКОповедінки з нею, – заслужено чекали на подарунки. Адже власним прикладом показали, що вміють цінувати найпрекрасніший дар нашої планети – воду, знають, як з нею поводитись, як рятувати її та знайти у ній порятунок.

Тож з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів начальник Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук урочисто вручив фіналістам зі Слов’янська заслужені нагороди.

Дипломи Водяного Дракона і футболки з його зображенням сьогодні отримали Катерина Білозор і Софія та Денис Угнівенки. А ще – солодкі подарунки від благодійників разом з іншими юними друзями Сіверського Дінця, які були запрошені на нагородження.

За задумом організаторів, Водяний Дракон відправився до кожного з фіналістів, аби слугувати важливим нагадуванням про отримані знання і необхідність поширювати їх далі, щоб доля українських водойм була у надійних руках.

Поділитися:
Онлайн-семінар: Кількісне планування управління водними ресурсами в східних країнах-партнерах
08.07.2024 19:09
8 липня начальник та фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів узяли участь в онлайн-семінарі на тему кількісного планування управління водними ресурсами у східних країнах…
Продовжуємо допомагати силам оборони Донеччини
05.07.2024 15:32
Напередодні десятої річниці звільнення Слов’янська і Краматорська від проросійських терористів силам оборони Донеччини передано чергову партію «їжаків». Спеціальні шипи з арматури і металу,…
Відзначаємо десяту річницю звільнення Слов’янська від проросійських терористів
05.07.2024 14:13
5 липня 2024 року виповнилось 10 років з того пам’ятного дня, коли жовто-блакитний національний прапор знов замайорів над Слов’янськом. Після понад двомісячної окупації російськими найманцями і…