Флешмоб #Одягнивишиванку!

Вже 18-й рік поспіль у третій четвер травня святкують Всесвітній день ВИШИВАНКИ. Це свято покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського вбрання.

До вишиванкового флешмобу #Одягнивишиванку! щороку активно долучається і Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів.

В колективі і разом з родинами ми з гордістю одягаємо вишиваний одяг і святкуємо День ВИШИВАНКИ попри усі негаразди, в особливих умовах воєнного стану, під звуки вибухів і повітряної сирени. І значимість цього самобутнього свята нашого народу відчувається особливо гостро й пронизливо на тлі військової агресії рф проти України.

Вишиті рушники і розшите орнаментами вбрання сприймається символом національної самоідентичності – генетичним кодом нескореної «нації, народженої у сорочці».

З усіма, хто святкує цей день не вдома, нас єднають барвисті вишиванки, де у стежках майстринь закодовані споконвічні народні символи-обереги: життєдайної сили природи, людського щастя, любові й добра.

З вірою у перемогу та мріями про світле майбутнє для наших дітей – святкові світлини на добру пам’ять про Всесвітній день ВИШИВАНКИ 2024.

#Одягнивишиванку! Все буде Україна!

Поділитися:
Аналіз досягнень та проблем водного сектору в Україні за підтримки ЄС
19.06.2024 19:49
У Києві завершився перший етап дводенного засідання Міжвідомчого керівного комітету Національного політичного діалогу з інтегрованого управління водними ресурсами в Україні, до участі в якому в…
27 червня – онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону
14.06.2024 20:48
27 червня 2024 року об 11-00 у форматі відео-конференції відбудеться чергове онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону щодо схвалення проєкту Плану управління річковим…
Фахівці Сіверсько-Донецького БУВР отримали Подяки Прем’єр-міністра України
14.06.2024 20:16
Подяки Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля отримали сьогодні три фахівчині Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів. За дорученням Голови Державного агентства водних ресурсів…