Дню екологічних знань і Дню довкілля присвячено

Фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів долучились до участі у заходах, присвячених Дню екологічних знань 15 квітня (International Environmental Awareness Day), що відзначається світовою спільнотою вже понад 30 років, а також Всеукраїнському дню довкілля (щороку третьої суботи квітня).

19 квітня начальник Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук та начальник лабораторії моніторингу вод Східного регіону Олена Лоткова узяли участь у VІІ регіональній науково-практичній конференції для здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти Краматорського регіону на тему: «Актуальні питання громадського здоров’я та екологічної безпеки України: сучасні реалії».

Звернувшись до учасників студентської конференції з вітальним словом, Сергій Трофанчук наголосив, що саме завдяки таким публічним заходам студентська молодь, представляючи соціально активну частину суспільства, має можливість демонструвати не лише свою обізнаність про екологічні та соціальні загрози, а й свою зацікавленість у позитивних змінах та активну громадянську позицію, свою рішучість і незламність у боротьбі за незалежність і європейську інтеграцію України.

Начальник лабораторії моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького БУВР Олена Лоткова у своєму виступі висвітлила професійний погляд на означену проблематику екологічної безпеки нашої держави з огляду на стан водних об’єктів регіону (за даними державного моніторингу поверхневих вод) з акцентом на вплив військових дій.

Фахівці басейну Сіверського Дінця відзначили ґрунтовність доповідей і високу якість підготовки студентів, зокрема з природоохоронних питань.

А 17 квітня фахівець із зв’язків з громадськістю Сіверсько-Донецького БУВР Юлія Киркач провела виховне заняття зі студентами Слов’янського фахового коледжу транспортної інфраструктури з нагоди зазначених дат екологічного календаря, також акцентуючи увагу на проблемних питаннях водних ресурсів регіону та впливі військових дій.

Основною метою активного залучення фахівців водної сфери до еколого-просвітницької роботи з молоддю є формування екологічної свідомості юного покоління українців, розуміння ними сучасних екологічних проблем держави і світу, подолання нав’язаного споживацького ставлення до природи та розвиток особистої відповідальності за стан довкілля.

Поділитися:
Голова Держводагентства обстежив водогосподарські об’єкти Сіверсько-Донецького БУВР
22.05.2024 19:01
В межах робочої поїздки на Донеччину Голова Держводагентства Михайло Янчук здійснив обстеження водогосподарських об’єктів Сіверсько-Донецького БУВР на деокупованій території, що постраждали від…
Голова Державодагентства з робочим візитом побував на Донеччині
21.05.2024 18:32
21 травня Голова Держводагентства Михайло Янчук з робочою поїздкою відвідав Донеччину. У межах відрядження відбулася робоча зустріч з головою Донецької облдержадміністрації, начальником обласної…
Якісний стан водних об’єктів суббасейну Сіверського Дінця у квітні 2024 року
20.05.2024 17:07
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів продовжує виконання моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району…