День захисту дітей разом із Сіверсько-Донецьким БУВР

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів зустрічались із переможцями та призерами щорічного творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді». Юні художники і фотографи, літератори та дослідники запрошувались до управління по черзі протягом дня із дотриманням усіх карантинних вимог.

Заслужені нагороди талановитій молоді Придінців’я урочисто вручали начальник Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук та заступник начальника відділу моніторингу вод та басейнової взаємодії Наталія Білоцерківська. Чудові подарунки в ЕКОстилі для молодого покоління ЕКОсвідомих українців надали Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Проводячи екскурсію виставкою творчих робіт, секретар оргкомітету конкурсу Юлія Киркач націлювала молодь та їх рідних на екологічне світосприйняття при підготовці до участі в конкурсі наступного сезону.

Зазначимо, що вручення нагород на цьому не завершується. Всі конкурсанти, відзначені журі, отримають свої дипломи та пам’ятні подарунки.

А найвиразніші творчі роботи вже увійшли до тематичного альманаху «Ми пишемо ЧОРНИМ по СИНЬОМУ…». Малюнок, що мав честь стати «обличчям» цієї збірки, став подарунком для Генерального секретаря ОБСЄ пані Хельги Марії Шмід, яка 29 травня побувала з робочим візитом у Сіверсько-Донецькому БУВР.

Генеральний секретар ОБСЄ Хельга Марія Шмід відвідала Лабораторію моніторингу вод Східного регіону

ЕКОпросвіта заради сталого розвитку: розпочато цикл навчальних семінарів
21.10.2021 15:47
20 жовтня у м.Слов’янськ в конференц-залі Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів відбувся перший із циклу навчальних семінарів для освітян, працівників комунальних підприємств,…
Європейський моніторинг вод в Україні: важливі зміни
19.10.2021 12:01
Про європейський моніторинг вод в Україні йшлося в ході панельної дискусії в рамках ХІХ Міжнародної спеціалізованої виставки «Aqua Ukraine 2021», яка відкрилась сьогодні у Києві. Експерти з цього…
Презентуємо лабораторію моніторингу вод Східного регіону на Міжнародній виставці «AQUA UKRAINE 2021»
19.10.2021 11:30
Сьогодні, 19 жовтня, на території Міжнародного виставкового центру в Києві відкрилась ХІХ Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE 2021». Захід має сертифікат Всесвітньої…