День захисту дітей разом із Сіверсько-Донецьким БУВР

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів зустрічались із переможцями та призерами щорічного творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді». Юні художники і фотографи, літератори та дослідники запрошувались до управління по черзі протягом дня із дотриманням усіх карантинних вимог.

Заслужені нагороди талановитій молоді Придінців’я урочисто вручали начальник Сіверсько-Донецького БУВР Сергій Трофанчук та заступник начальника відділу моніторингу вод та басейнової взаємодії Наталія Білоцерківська. Чудові подарунки в ЕКОстилі для молодого покоління ЕКОсвідомих українців надали Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Координатор проектів ОБСЄ в Україні.

Проводячи екскурсію виставкою творчих робіт, секретар оргкомітету конкурсу Юлія Киркач націлювала молодь та їх рідних на екологічне світосприйняття при підготовці до участі в конкурсі наступного сезону.

Зазначимо, що вручення нагород на цьому не завершується. Всі конкурсанти, відзначені журі, отримають свої дипломи та пам’ятні подарунки.

А найвиразніші творчі роботи вже увійшли до тематичного альманаху «Ми пишемо ЧОРНИМ по СИНЬОМУ…». Малюнок, що мав честь стати «обличчям» цієї збірки, став подарунком для Генерального секретаря ОБСЄ пані Хельги Марії Шмід, яка 29 травня побувала з робочим візитом у Сіверсько-Донецькому БУВР.

Генеральний секретар ОБСЄ Хельга Марія Шмід відвідала Лабораторію моніторингу вод Східного регіону

Поділитися:
ЕКОактивна творча молодь Придінців’я отримала визнання на загальнонаціональному рівні
06.10.2022 15:41
Лауреатами XXIII загальнонаціонального конкурсу «Українська мова — мова єднання» цього року стали організатори та учасники творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді». Вже понад 15 років…
«Стале економічне відновлення України: для людей і природи» – міжнародний вебінар з післявоєнного розвитку України
06.10.2022 09:59
Фахівці Державного агентства водних ресурсів України взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі зі сталого післявоєнного розвитку України, повідомляє вебсайт відомства. На заході, організованому…
Держводагентство розробить програму дослідницького моніторингу масивів поверхневих вод Харківщини
30.09.2022 09:43
Голова Держводагентства Олексій Кузьменков взяв участь у робочій поїздці Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця на Харківщину, повідомляє вебсайт відомства. У…