День Незалежності України: працюємо та єднаємось заради перемоги!

Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів щиро вітає усіх з найголовнішим святом держави – Днем НЕЗАЛЕЖНОСТІ України!

На жаль, цього року це свято набуває особливого значення, адже боротьба за незалежність і досі триває. Зусилля українського народу і світової спільноти щодня і щохвилини спрямовані на повернення територіальної цілісності і суверенітету нашої держави.

Розсіяні по різних куточках країни і світу, але єдині і нескорені духом, фахівці басейну Сіверського Дінця свої професійні та громадянські зусилля щодня спрямовують на якнайскоріше досягнення жаданої перемоги.

Так, тільки в серпні 2022 року з нагоди Дня Незалежності України заради зміцнення обороноздатності нашої держави співробітниками басейнового управління було здійснено грошові перекази на загальну суму 33 447 грн. Перераховані із власних заощаджень кошти адресовані на забезпечення потреб українських військових та їх героїчну боротьбу проти збройної агресії російської федерації. Допомога надавалась через різні фандрейзингові платформи, як глобальні, так і локальні, серед яких Платформа Президента України United24 та Благодійний Фонд Сергія Притули, ГО Платформа ініціатив «Теплиця» та Благодійний Фонд «Чумацький шлях», тощо.

Слід зазначити, що з перших же днів ворожої навали фахівці Сіверсько-Донецького БУВР долучились до загальнонаціональної визвольної боротьби і в різній формі надавали допомогу ЗСУ та органам територіальної оборони. І це не тільки регулярні грошові внески, але і передані на військові потреби вантажопасажирські автомобілі, виготовлені протитанкові їжаки, забезпечення гарячим харчуванням та питною водою, і т.ін.

Окрім того, у вільний від основної професійної діяльності час працівники басейнового управління активно долучаються до підтримки і допомоги різним категоріям українських громадян через волонтерські та громадські організації, в тому числі вимушеним переселенцям та місцевим мешканцям громад у зоні активних бойових дій, серед яких багато тяжкохворих, маломобільних та лежачих людей. Свій громадянський обов’язок члени нашого колективу посильно виконують, здійснюючи моральну та психологічну, інформаційну і матеріальну підтримку, допомагаючи з евакуацією, розселенням та отриманням гуманітарної допомоги, придбанням та адресною доставкою продуктів, ліків, побутової хімії, засобів особистої гігієни, тощо.

І куди б не завіяли нас вітри перемін, памятаймо: МИ – РАЗОМ! МИ – СИЛЬНІ! ДУХОМ ЄДИНІ, НЕСКОРЕНІ ТА НЕПЕРЕМОЖНІ!

Тож усім, хто власними зусиллями наближає перемогу над підступним ворогом, ми бажаємо незламної віри, міцної сили духу та невичерпного джерела енергії на благі справи заради спільної мети – щасливого майбутнього наших дітей у вільній, квітучій і заможній незалежній Україні!

ПРАЦЮЄМО та ЄДНАЄМОСЬ заради ПЕРЕМОГИ!

Зі СВЯТОМ! З Днем НЕЗАЛЕЖНОСТІ України!

Поділитися:
ЕКОактивна творча молодь Придінців’я отримала визнання на загальнонаціональному рівні
06.10.2022 15:41
Лауреатами XXIII загальнонаціонального конкурсу «Українська мова — мова єднання» цього року стали організатори та учасники творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді». Вже понад 15 років…
«Стале економічне відновлення України: для людей і природи» – міжнародний вебінар з післявоєнного розвитку України
06.10.2022 09:59
Фахівці Державного агентства водних ресурсів України взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі зі сталого післявоєнного розвитку України, повідомляє вебсайт відомства. На заході, організованому…
Держводагентство розробить програму дослідницького моніторингу масивів поверхневих вод Харківщини
30.09.2022 09:43
Голова Держводагентства Олексій Кузьменков взяв участь у робочій поїздці Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця на Харківщину, повідомляє вебсайт відомства. У…