Безпечно, зручно та естетично в Сіверсько-Донецькому БУВР

"В Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів у червні – липні на виконання наказу Держводагентства «Про заходи щодо забезпечення ефективного функціонування водогосподарської галузі» тривають ремонтні роботи адміністративної будівлі та виробничих приміщень.

Наразі вже відремонтовано сходовий марш та ганок сходів центрального входу адміністративної будівлі Сіверсько-Донецького БУВР.

Під час ремонту сходів акцент був зроблений на безпечне користування.

В Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів встановили нову сучасну протипожежну систему

Зокрема в ході ремонту зроблено вимощення сходинок плиткою з керамограніту, на яких закріплено спеціальні алюмінієві пороги з антиковзаючими гумовими вставками, що забезпечує комфорт працівників та відвідувачів.

З метою експлуатаційної безпеки та естетичного вигляду перил на ганку було прийнято рішення про заміну перил з пластику на металевій основі на перила з полірованої нержавіючої сталі. Це забезпечило точки опори при ходьбі вздовж перил та запобігає падінню людей за периметр конструкції.

Зазначимо, що ганок центрального входу адмінбудівлі став значно зручнішим, має естетичний вигляд, а головне – безпечнішим.

Всесвітній день річок – свято для всіх і для кожного!
27.09.2021 11:49
Щорічно в останню неділю вересня відзначають Всесвітній день річок, покликаний привернути увагу суспільства до проблем водних артерій планети. Вперше соціальні активності до цього…
У Приазов'ї перерахують річки, ставки і водосховища
24.09.2021 13:44
У басейні річок Приазов'я проводиться інвентаризація водних об'єктів. Згідно з постановою Кабінету Міністрів, такі заходи проходять по всій країні. Як повідомила 0629 начальник відділу…
Лабораторія моніторингу вод Східного регіону очима ЕКОактивної молоді
22.09.2021 15:17
З нагоди Всесвітнього дня моніторингу води (18 вересня) та 15-річчя Дня Сіверського Дінця (21 вересня) свої можливості презентувала лабораторія моніторингу вод Східного регіону Сіверського-Донецького…