«AQUA UKRAINE 2023» – головна виставкова подія водної сфери України

З 17 по 19 жовтня у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ) проходить ХХ ювілейний Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE 2023». Захід проводиться за розпорядженням Кабінету Міністрів України та має сертифікат Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI, що є свідченням найвищого визнання серед міжнародних виставок.

Сьогодні відбулось урочисте відкриття головної виставкової події водної сфери України за участю в.о. Голови Держводагентства Наталії Латиш. Державне агентство водних ресурсів України традиційно є учасником виставки і заходів ділової програми, під час яких висвітлюються основні напрямки діяльності відомства та водогосподарських організацій.

Серед учасників форуму і начальник Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів Сергій Трофанчук. Нагадаємо, що два роки тому до участі у престижному заході в рамках виставкової експозиції Держводагентства Сіверсько-Донецьке БУВР долучилось із презентацією функціональних можливостей оновленої лабораторії моніторингу вод Східного регіону та результатами виконання державного моніторингу поверхневих вод у суббасейні Сіверського Дінця району басейну річки Дон.

Цього року виставковий стенд Держводагентства присвячений ключовій темі «Управління водними ресурсами в умовах війни» і впливу військових дій на водні об’єкти. Фахівчині лабораторії моніторингу вод Західного регіону демонструють відвідувачам виставки дослідження проб води, спеціально доставлених із річкових басейнів Дніпра, Дністра, Дунаю, Південного Бугу, Дону, Вісли та Причорномор’я.

Для цього в суббасейні Сіверського Дінця району басейну річки Дон було відібрано проби води з річки Сіверський Донець в районі села Богородичне Святогірської територіальної громади (на деокупованій території Донецької області) в пункті моніторингу, де спостереження здійснюються щомісяця згідно з державною програмою моніторингу.

В рамках заходу представлена і мобільна лабораторія моніторингу якості води, передана в якості гуманітарної допомоги Європейської комісії від Словенського агентства довкілля Дністровському БУВР.

Фотосвітлини – з Фейсбук-сторінки Держводагентства

Поділитися:
15 грудня – онлайн-засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону
04.12.2023 17:09
15 грудня 2023 року відбудеться чергове засідання басейнової ради Сіверського Дінця та нижнього Дону, яке проводитиметься у форматі відеоконференції в режимі онлайн. Під час засідання планується…
Міжнародний семінар «Адаптація природних парків України в умовах військових дій»
01.12.2023 18:02
1 грудня начальник та фахівці Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів долучились до участі в режимі онлайн у Міжнародному семінарі на тему: «Адаптація природних парків України в…
«Е-моніторинг»: цифровізація у дії
30.11.2023 17:21
29 листопада начальник та фахівці лабораторії моніторингу вод Східного регіону Сіверсько-Донецького БУВР узяли участь в онлайн-зустрічі, організованій Держводагентством з питань розроблення та…