Щорічно 12 травня у багатьох країнах світу відзначається День екологічної освіти.
Цей день веде свою історію з 1992 року, коли на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро при обговоренні проблем навколишнього середовища було підкреслено величезне значення екологічної освіти населення всіх країн світу в реалізації стратегії виживання і для сталого розвитку людства.
Кліматичні зміни, скорочення популяцій диких тварин та вимирання окремих видів, деградація природних ареалів – все це наслідки людської діяльності. Тож для збереження життя на Землі необхідна консолідація всіх країн і зусилля кожного з нас.
!["](/sites/sdbuvr.gov.ua/files/styles/compressor/940x788/inline-images/12-travnya_0.jpg?itok=FuV8Gq3v)