Анонси подій
До уваги водокористувачів!
Подання Е-звітності про використання води

    До 1 лютого 2021 року триває прийом звітності про використання води. Подати звіт за формою 2ТП-водгосп (річна) тепер можна через електронний кабінет водокористувача на порталі електронних послуг Держводагентства за посиланням: e-services.davr.gov.ua.

    Із запуском модуля подання онлайн-звіту про використання води, водокористувачі отримали повний перелік електронних послуг зі спецводокористування, включаючи отримання, внесення змін та анулювання дозволу на спецводокористування і т.ін.

    Переваги подання Е-звітності:

    Запровадження онлайн-звітності – це перший крок до публікації інформації щодо водокористування у форматі відкритих даних та більш якісного моніторингу користування водними ресурсами в Україні – з боку як державних органів, так і громадськості.

    Водокористувачі Донецької області можуть отримати консультацію з питань подання звітності у Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів:

    Примітка: Послуга онлайн-звітування розроблена Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Міністерством цифрової трансформації та Державним агентством водних ресурсів, за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS». Проєкт реалізовано спільно з Фондом Східна Європа (докладніше).

   


    КОНКУРС
«Зміни своє МАЙБУТНЄ – про ВОДУ дбай сьогодні!»

    Прийом творчих робіт на конкурс "Сіверський Донець – очима молоді" 2020 завершено.

    Сподіваємось, що всі охочі встигли подати на наш конкурс свої малюнки, фотографії, поетичні та прозові твори, мотиваційні розробки та дослідницькі роботи, а також виховні заходи (окрема номінація для педагогів). Після завершення реєстрації надані роботи буде представлено на розгляд конкурсної комісії.

    Про підсумки конкурсу, а також дату і місце проведення нагородження буде повідомлено додатково. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті.

    Нагадаємо, що головним меседжем 14-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» 2020, який щороку проводить Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження», є слоган: «Зміни своє МАЙБУТНЄ – про ВОДУ дбай сьогодні!».

    Кожен з нас вже сьогодні має усвідомити, що ВОДА є найціннішим ресурсом, без якого неможливе існування цивілізації на планеті Земля, і від наших щоденних дій залежить, яке МАЙБУТНЄ ми обираємо для себе і своїх дітей. Катастрофічні зміни клімату та екологічний стан водних ресурсів нерозривно пов’язані між собою, і кожен щодня обирає, прискорити чи уповільнити ці процеси.

    До участі в конкурсі було запрошено учнів та студентів Донецької, Харківської та Луганської областей, а також їх викладачів, які готові докласти власних зусиль заради змін на краще, адже СВОЄ МАЙБУТНЄ МИ ОБИРАЄМО ВЖЕ СЬОГОДНІ!!!

    Ваші творчі здобутки – яскраві малюнки, спостереження у фотографіях, захоплюючі поетичні й прозові твори, ефектні мотиваційні розробки та аналітичні дослідницькі роботи – стануть вагомим внеском у справу очищення наших водойм від шкідливого пластику (докладніше) та небезпечних фосфатів (докладніше)!!!

    Нова категорія творчих робіт – виховні заходи – відтепер надає можливість і педагогам поділитись своїми творчими здобутками у спільній справі формування ЕКО-свідомості юного покоління!

    Єднаємось в ЕКО-спільноту, що любить, шанує і піклується про водні ресурси басейну Сіверського Дінця – головної водної артерії сходу України!

Умови конкурсу (завантажити).
Положення конкурсу (завантажити).
Супровідний лист від навчального закладу (завантажити).

    Молодь Придінців’я – ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

    Бути ЕКО-відповідальним + дбати про ВОДУ => змінювати МАЙБУТНЄ!

    ЗРОБИМО наші водойми ЧИСТИМИ від ПЛАСТИКУ та ФОСФАТІВ!

    * * *

    А за ПІДТРИМКУ 13-го творчого конкурсу "Сіверський Донець – очима молоді" 2019 ми щиро ВДЯЧНІ:

    Завдяки Вам конкурс живе, а молодь сходу України стає все більш ЕКО-свідомою та ЕКО-відповідальною!

    ***********************************************************************************************************************

    24 грудня 2019 року в залі засідань Луганської обласної державної адміністрації відбулось НАГОРОДЖЕННЯ переможців та призерів по ЛУГАНСЬКІЙ області: (докладніше про це у розділі "Новини").

    Перелік ПЕРЕМОЖЦІВ по Луганській області (завантажити).

    Перелік ПРИЗЕРІВ по Луганській області (завантажити).

    ***********************************************************************************************************************

    18 грудня 2019 року в Сіверсько-Донецькому басейновому управлінні водних ресурсів відбулось НАГОРОДЖЕННЯ переможців та призерів по ДОНЕЦЬКІЙ області: (докладніше про це у розділі "Новини").

    Перелік ПЕРЕМОЖЦІВ по Донецькій області (завантажити).

    Перелік ПРИЗЕРІВ по Донецькій області (завантажити).

    ***********************************************************************************************************************

    4 грудня 2019 року в галереї Інформаційно-виставкового центру "БУЗОК" (м. Харків, вул. Сумська, 25) відбулось НАГОРОДЖЕННЯ переможців та призерів по ХАРКІВСЬКІЙ області: (докладніше про це у розділі "Новини").

    Перелік ПЕРЕМОЖЦІВ по Харківській області (завантажити).

    Перелік ПРИЗЕРІВ по Харківській області (завантажити).